POLSTAL

POLSTAL

Produkcja
krat pomostowych

Produkcja
systemów mocowań

Produkcja
elementów złącznych

Produkcja
ogrodzeń i balustrad

Usługi
logistyczne

O firmie

Firma POLSTAL powstała w roku 2009. W początkowym okresie działalności zajmowała się produkcją lekkich konstrukcji, ogrodzeń stalowych, balustrad oraz montażem automatyki do bram przesuwnych. Z czasem profil przedsiębiorstwa został poszerzony o produkcję pełnej gamy uchwytów do krat.

Aktualnie POLSTAL specjalizuje się w produkcji elementów metalowych takich jak: kraty pomostowe, schody spiralne, stopnie schodowe, uchwyty do mocowania krat oraz elementy złączne (śruby, nakrętki, podkłądki, pręty gwintowane). Podstawowe procesy technologiczno-produkcyjne wykonywane są na miejscu, w oparciu o własną kadrę pracowniczą oraz specjalistyczny park maszynowy. Procesy uzupełniające (np. cynkowanie ogniowe) realizowane są w kooperacji z wiodącymi przedstawicielami odpowiednich branż.

Wysoka jakość produkowanych elementów zyskała uznanie w sukcesywnie  poszerzającym się gronie stałych odbiorców na terenie całego kraju. 

Nasi główni odbiorcy to przedstawiciele: przemysłu ciężkiego (kopalnie, stocznie, huty, elektrownie, duże zakłady przemysłowe), przemysłu lekkiego (podwykonawcy, firmy budowlane, deweloperzy), usług (serwisy samochodwe, myjnie), rolnicy, pieczarkarnie, jak i osoby fizyczne. 

POLSTAL posiada własną, niezależną bazę produkcyjno-magazynową z nowoczesnym obiektem biurowym i utwardzonym placem. Na wyposażeniu firmy znajduje się również własna baza transportowa. Dodatkowym udogodnieniem dla odbiorców jest korzystne położenie zaplecza i siedziby firmy w bezpośredniej bliskości trasy nr 2 Terespol - Świecko. W planach na najbliższe lata, POLSTAL zamierza rozwinąć technologię, poszerzyć park maszynowy i produkcję o nowy asortyment w zakresie krat pomostowych oraz uchwytów do krat. 

Naszą domeną jest szybkość i otwartość na klienta. Nasze doświadczenie w branży producentów krat oraz uchwytów znajduje uznanie u najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy wykfalifikowaną kadrę pracowniczą, która dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu realizuje najbardziej wymagające projekty w zakresie produkcji oraz montażu krat pomostowych. 

Zapraszamy do współpracy odbiorców przemysłowych, hurtowych i indywidualnych. Gwarantujemy wysokie standardy kooperacji, szybką obsługę i najwyższą jakość produktów.

IMG_0054.jpg

Siedziba POLSTAL

^